ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 87-81: Στα ημιτελικά με... αντικανονικό κόψιμο (vid) | Gazzetta

Basketball Champions League, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 75-84: Έπαιξε σαν πρωταθλήτρια και  πήρε διπλό πρόκρισης
Basketball Champions League, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 75-84: Έπαιξε σαν πρωταθλήτρια και πήρε διπλό πρόκρισης

Basket League: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Για μια θέση στα ημιτελικά | sportime.gr

Basket League: Τα highlights του ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (vid) - inAEK.com

Basket League: Μεγάλη νίκη της ΑΕΚ στο Παλατάκι 71-67 τον ΠΑΟΚ - Σούπερ  Ιωνικός σε διπλή παράταση | Έθνος
Basket League: Μεγάλη νίκη της ΑΕΚ στο Παλατάκι 71-67 τον ΠΑΟΚ - Σούπερ Ιωνικός σε διπλή παράταση | Έθνος

Stoiximan Basket League, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 85-87: Αλύγιστη με Λάνγκφορντ

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 81-73 (ΤΕΛΙΚΟ)

EKO Basket League ημέρα 19η: Η ΑΕΚ θα σώσει (ή όχι) ΠΑΟΚ και Άρη | Contra.gr

BasketLeague: Μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ με 81-73 επί της ΑΕΚ - Σε τρίτο ματς θα  κριθεί
BasketLeague: Μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ με 81-73 επί της ΑΕΚ - Σε τρίτο ματς θα κριθεί

Οι ημερομηνίες για το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ στο Basketball Champions League! (pic) -  AEK Fans Blog | ΑΕΚ Νέα, Μεταγραφές, Ειδήσεις
Οι ημερομηνίες για το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ στο Basketball Champions League! (pic) - AEK Fans Blog | ΑΕΚ Νέα, Μεταγραφές, Ειδήσεις

Basket League: Ισοφάρισε ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ, στο τρίτο παιχνίδι η πρόκριση |  sport365 Καλαμάτα
Basket League: Ισοφάρισε ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ, στο τρίτο παιχνίδι η πρόκριση | sport365 Καλαμάτα

Playoffs Basket League: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, μέρος... δεύτερον - Sfina.gr

Οι αντίπαλοι ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Λαυρίου, Περιστερίου στο Basketball Champions League  2021/22
Οι αντίπαλοι ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Λαυρίου, Περιστερίου στο Basketball Champions League 2021/22

Basket League: Στις 27 Ιανουαρίου η επανάληψη του αγώνα ΑΕΚ-ΠΑΟΚ | ΣΠΟΡ |  iefimerida.gr
Basket League: Στις 27 Ιανουαρίου η επανάληψη του αγώνα ΑΕΚ-ΠΑΟΚ | ΣΠΟΡ | iefimerida.gr

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (live) - ΠΑΟΚ

Basket League: Για την πρόκριση ΑΕΚ και ΠΑΟΚ (vids) | | Basketa.gr

διάμετρος ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ βιασμός basket league παοκ αεκ ψάρι ρήμα Κυματίζω

Basket League: σε νέα ώρα ο αγώνας ΑΕΚ-ΠΑΟΚ | sportskalampaka

Basketblog.gr | A1 | A1 | ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (85-87): Η Ένωση πήρε το διπλό στην  παράταση με «buzzer beater» του Langford
Basketblog.gr | A1 | A1 | ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (85-87): Η Ένωση πήρε το διπλό στην παράταση με «buzzer beater» του Langford

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ - Ε.Σ.Α.Κ.Ε.

Basket League: Επαναλαμβάνεται το ΑΕΚ- ΠΑΟΚ

Basket League, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 88-79: Βλέπει ΑΕΚ και... γυαλίζει το μάτι του!

Basket League: Πολύ σκληρός για να πεθάνει ο ΠΑΟΚ, νίκησε την ΑΕΚ και η  σειρά θα κριθεί στο ΟΑΚΑ
Basket League: Πολύ σκληρός για να πεθάνει ο ΠΑΟΚ, νίκησε την ΑΕΚ και η σειρά θα κριθεί στο ΟΑΚΑ