Home

Electrician Scarp Suffocate skokani na lyžích německo Think ahead toothache Influential

Čeští skokani na lyžích skončili v Klingenthalu šestí. Z výhry se radovali  Poláci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští skokani na lyžích skončili v Klingenthalu šestí. Z výhry se radovali Poláci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Král Turné Stoch dál na vítězné vlně. Češi v Titisee-Neustadtu bez bodů |  iSport.cz
Král Turné Stoch dál na vítězné vlně. Češi v Titisee-Neustadtu bez bodů | iSport.cz

Týmovou soutěž skokanů ve Willingenu vyhráli Němci, Češi skončili pátí -  iDNES.cz
Týmovou soutěž skokanů ve Willingenu vyhráli Němci, Češi skončili pátí - iDNES.cz

Slovinští skokani na lyžích opět ovládli týmový závod, Češi byli sedmí -  iDNES.cz
Slovinští skokani na lyžích opět ovládli týmový závod, Češi byli sedmí - iDNES.cz

Skokan na lyžích Koudelka začal v Německu 7. místem | Týden.cz

Harrachov je bez sněhu, MS v letech na lyžích se uskuteční za pomoci  techniky z Německa | Hospodářské noviny (HN.cz)
Harrachov je bez sněhu, MS v letech na lyžích se uskuteční za pomoci techniky z Německa | Hospodářské noviny (HN.cz)

MS v letech na lyžích 2020: program, výsledky a historie můstku v Planici |  iSport.cz
MS v letech na lyžích 2020: program, výsledky a historie můstku v Planici | iSport.cz

Světový pohár ve skocích na lyžích – Wikipedie

Závod SP skokanů na lyžích vyhráli Poláci, český tým byl devátý -  Aktuálně.cz
Závod SP skokanů na lyžích vyhráli Poláci, český tým byl devátý - Aktuálně.cz

Skokan na lyžích Koudelka útočil na stupně, nakonec skončil pátý - Sport.cz

Zlatý hattrick pro německé skokany a skokanky, český tým skončil devátý -  iDNES.cz
Zlatý hattrick pro německé skokany a skokanky, český tým skončil devátý - iDNES.cz

Polští skokani mohou po negativních testech na covid-19 startovat na Turné  - Sport.cz
Polští skokani mohou po negativních testech na covid-19 startovat na Turné - Sport.cz

Skokani na lyžích skončili sedmí, závod vyhrálo Slovinsko | Týden.cz

Čeští skokani se trápí i na mistrovství světa, zlato bere Polák Žyla -  iDNES.cz
Čeští skokani se trápí i na mistrovství světa, zlato bere Polák Žyla - iDNES.cz

Wow, to byl let! Polský skokan řádil v Německu, vytvořil nový rekord | TN.cz

Němečtí skokani obhájili na MS zlato na velkém můstku, Češi skončili  jedenáctí - Sport.cz
Němečtí skokani obhájili na MS zlato na velkém můstku, Češi skončili jedenáctí - Sport.cz

Děsivý pád českého skokana: Podívejte se, co následovalo! | TN.cz

Skokan Koudelka vzlétl jako Fénix. Kdysi úspěšný český sport se může  odrazit ze dna
Skokan Koudelka vzlétl jako Fénix. Kdysi úspěšný český sport se může odrazit ze dna

Nejhorší umístění sezony. Skokan Koudelka skončil ve Willingenu na 26.  místě, vyhrál Němec Geiger | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nejhorší umístění sezony. Skokan Koudelka skončil ve Willingenu na 26. místě, vyhrál Němec Geiger | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Čeští skokani na lyžích vybojovali v Zakopaném v závodě družstev sedmé  místo. Vyhráli Němci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští skokani na lyžích vybojovali v Zakopaném v závodě družstev sedmé místo. Vyhráli Němci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP lety na lyžích Planica 2021 »» program ❄️ výsledky | BetArena.cz

Novým mistrem světa na velkém můstku je rakouský skokan Stefan Kraft |  Czech ski
Novým mistrem světa na velkém můstku je rakouský skokan Stefan Kraft | Czech ski